Algemeen Bestuur


De verenigde vergadering (VV) is ons algemeen bestuur en bestaat uit dertig leden. Hieronder vind je de namen en contactgegevens van alle leden. Uit het algemeen bestuur worden de leden van het dagelijks bestuur gekozen.

BBB

N.J. Dijkshoorn - van Dijk (Nieske)

Fractievoorzitter
ndijkshoorn@hhdelfland.nl06 21 59 28 75

    ing. R. Tieman (Robert)

    Hoogheemraad
    rtieman@hhdelfland.nl06 50 09 31 00

    M.V. Weterings (Marc)

    VV-lid
    mweterings@hhdelfland.nl06 50 09 31 05

      D. Siskens (Daan)

      VV-lid
      dsiskens@hhdelfland.nl06 50 09 31 10

        L.D. Verheij (Leendert)

        VV-lid
        lverheij@hhdelfland.nl(015) 260 81 08

          W. Roeterdink (Ineke)

          Commissielid
          wroeterink@hhdelfland.nl06 51 07 43 01

            P.A.L. van Santen (Peter)

            Commissielid
            psanten@hhdelfland.nl06 50 09 30 97

              R.H.T. Tas (Ruud)

              Commissielid
              rtas@hhdelfland.nl06 50 09 30 96

                Water Natuurlijk

                M. Vissers (Marcel)

                VV-lid
                mvissers@hhdelfland.nl06 25 64 54 16

                  ir. A.M.F. Jenniskens (Annemiek)

                  GS_PORTRETTEN 051
                  Fractievoorzitter
                  ajenniskens@hhdelfland.nl06 25 64 54 15

                    I.B.M. Opdam MSc (Ide)

                    VV-lid
                    iopdam@hhdelfland.nl06 46 76 80 49

                      A. Wijbenga (Anneke)

                      VV-lid
                      awijbenga@hhdelfland.nl06 50 09 98 55

                        B. van der Veer (Bart)

                        Commissielid
                        bvdveer@hhdelfland.nl06 50 09 98 56

                          M. van Eeuwijk (Mathijs)

                          Commissielid
                          mveeuwijk@hhdelfland.nl06 50 43 93 68

                            T.S.M. Cliteur (Tális)

                            Commissielid
                            tcliteur@hhdelfland.nl06 52 07 70 94

                              VVD

                              P. Ouwendijk (Peter)

                              Hoogheemraad
                              pouwendijk@hhdelfland.nl06 25 06 44 92

                              F. Örgü (Fadime)

                              GS_PORTRETTEN 060
                              Fractievoorzitter
                              forgu@hhdelfland.nl06 25 20 81 26

                                R. Vuijk (Ronald)

                                VV-lid
                                rvuijk@hhdelfland.nl06 52 07 70 99

                                  J. van Bruggen (Hans)

                                  VV-lid
                                  hvanbruggen@hhdelfland.nl06 54 71 73 89

                                    M.B. Kersten (Martijn)

                                    Commissielid
                                    mkersten@hhdelfland.nl06 50 09 98 61

                                      J. Ritsema-de Jong (Jantien)

                                      Commissielid
                                      jritsema@hhdelfland.nl015 26 08 10 8

                                        PvdA

                                        drs. L. Zandstra (Lobke)

                                        Fractievoorzitter
                                        lzandstra@hhdelfland.nl06 25 27 98 39

                                          P. Kiela (Peter)

                                          VV-lid
                                          pkiela@hhdelfland.nl06 31 63 27 09

                                            A.G. van Dijk MA (Alvin)

                                            VV-lid
                                            avandijk@hhdelfland.nl06 45 46 81 72

                                              S.J.W.P. Teerink (Sef)

                                              Commissielid
                                              steerink@hhdelfland.nl06 31 63 29 43

                                                M.L.M. Heijs (Mariska)

                                                Commissielid
                                                mheijs@hhdelfland.nl06 50 09 31 01

                                                  B.J. Meijdam (Johan)

                                                  Commissielid
                                                  jmeijdam@hhdelfland.nl06 50 40 94 56

                                                    Partij voor de Dieren

                                                    ir. J.B. Simon (Bart)

                                                    Fractievoorzitter
                                                    bsimon@hhdelfland.nl06 25 50 31 07

                                                      ir. S.E. Onderdelinden (Suzanne)

                                                      VV-lid
                                                      sonderdelinden@hhdelfland.nl06 25 61 24 02

                                                        mr. B.P. den Butter (Benjamin)

                                                        VV-lid
                                                        bdenbutter@hhdelfland.nl06 50 09 30 90

                                                          M.P. Wessels (Marike)

                                                          Commissielid
                                                          mwessels@hhdelfland.nl06 50 09 31 04

                                                            C. van Leeuwen (Charlotte)

                                                            Commissielid
                                                            cleeuwen@hhdelfland.nl06 50 09 98 50

                                                              A.P. Smits (Arjan)

                                                              Commissielid
                                                              asmits@hhdelfland.nl06 50 09 30 91

                                                                AWP voor water, klimaat en natuur

                                                                dr. ir. A.J. Middendorp (Hans)

                                                                Fractievoorzitter
                                                                hmiddendorp@hhdelfland.nl06 27 04 01 38

                                                                  drs. A.M.C. van Hagen - van Rooijen (Anne)

                                                                  GS_PORTRETTEN 141
                                                                  VV-lid
                                                                  avanhagen@hhdelfland.nl06 50 09 98 54

                                                                    J.A. Heijboer (Ko)

                                                                    VV-lid
                                                                    kheijboer@hhdelfland.nl06 27 04 44 43

                                                                      F. van Kasteren (Frans)

                                                                      Commissielid
                                                                      fvankasteren@hhdelfland.nl06 50 09 98 53

                                                                        A. Faber (André)

                                                                        Commissielid
                                                                        afaber@hhdelfland.nl06 31 64 51 05

                                                                          R. Leibbrand (Ruud)

                                                                          Commissielid
                                                                          rleibbrand@hhdelfland.nl06 50 09 30 88

                                                                            CDA

                                                                            drs. M.E.H. Koop (Manita)

                                                                            Hoogheemraad
                                                                            mkoop@hhdelfland.nl06 27 32 91 76

                                                                            ir. M.H.P. Jansen (Maarten)

                                                                            Fractievoorzitter
                                                                            mjansen@hhdelfland.nl06 27 57 45 29

                                                                              M.C.A. Bulten (Marloes)

                                                                              Commissielid
                                                                              mbulten@hhdelfland.nl06 52 40 20 08

                                                                                F. Zwinkels (Frits)

                                                                                Commissielid
                                                                                fzwinkels@hhdelfland.nl06 50 09 30 87

                                                                                  Ongebouwd

                                                                                  A.C.J. van Winden (Ton)

                                                                                  Fractievoorzitter
                                                                                  tvanwinden@hhdelfland.nl06 21 83 66 74

                                                                                    R.H.R. Sunder (Rolf)

                                                                                    VV-lid
                                                                                    rsunder@hhdelfland.nl(015) 260 81 08

                                                                                      J.B. van den Berg (Jan)

                                                                                      Commissielid
                                                                                      javandenberg@hhdelfland.nl015 26 08 10 8

                                                                                        Natuurterreinen

                                                                                        drs. S.C.P. van Boxmeer (Stijn)

                                                                                        Hoogheemraad
                                                                                        svanboxmeer@hhdelfland.nl06 50 09 98 48

                                                                                        drs. J.W. Jannink (Jan-Willem)

                                                                                        Fractievoorzitter
                                                                                        jwjannink@hhdelfland.nl06 50 41 62 89

                                                                                          C.G. Abels (Catharina)

                                                                                          Commissielid
                                                                                          cabels@hhdelfland.nl06 52 57 11 29

                                                                                            O. Kloppenburg (Ondine)

                                                                                            Commissielid
                                                                                            okloppenburg@hhdelfland.nl06 52 57 11 47

                                                                                              C.W.M.I. van der Burg (Cees)

                                                                                              Commissielid
                                                                                              cvanderburg@hhdelfland.nl06 50 09 98 57

                                                                                                Belang van Nederland

                                                                                                R. de Mos (Richard)

                                                                                                Fractievoorzitter
                                                                                                rdemos@hhdelfland.nl06 50 09 30 95

                                                                                                  R.E.A. Sluijs (Ralf)

                                                                                                  Commissielid
                                                                                                  rsluijs@hhdelfland.nl06 52 40 20 05

                                                                                                    B.S. Westphal (Bauke)

                                                                                                    Commissielid
                                                                                                    bwestphal@hhdelfland.nl06 50 24 60 26

                                                                                                      ChristenUnie-SGP

                                                                                                      mr. Y.L. Lont LL.Mleg (Ytzen)

                                                                                                      Fractievoorzitter
                                                                                                      ylont@hhdelfland.nl06 50 09 98 59

                                                                                                        H. Roeten (Harm)

                                                                                                        Commissielid
                                                                                                        hroeten@hhdelfland.nl06 50 09 98 58

                                                                                                          W. Anker (William)

                                                                                                          Commissielid
                                                                                                          wanker@hhdelfland.nl06 50 09 98 60

                                                                                                            A.J. Grashuis (Arjan)

                                                                                                            Commissielid
                                                                                                            agrashuis@hhdelfland.nl06 50 09 30 94

                                                                                                              Algemeen

                                                                                                              dr. P.H.W.M. Daverveldt (Piet-Hein)

                                                                                                              Dijkgraaf
                                                                                                              pdaverveldt@hhdelfland.nl06 15 07 83 37

                                                                                                              ir. P.C. Janssen (Pieter)

                                                                                                              P.C. (Pieter) Janssen (Secretaris-directeur)
                                                                                                              Secretaris-directeur
                                                                                                              pcjanssen@hhdelfland.nl06 22 94 64 87